Mobil Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar ortaya çıkıyor ve mobil cihazlar güçlü bir yön alıyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli artıyor ve PC kullanıcılarından çok daha fazla, bu nedenle bu kanalın izleyicisine ulaşma olasılığı göz ardı edilmemelidir. Mobil pazarlama, standart banner reklamın ötesine geçen ve mobil ekranda kolayca göz ardı edilebilecek daha güçlü kullanıcı deneyimleri oluşturur;

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel düzeyde etkileşim kurmak için çok çeşitli fırsatlar sunar. Bugün, yalnızca yaşa, cinsiyete ve yere değil, aynı zamanda ilgi alanlarına ve mobil tarama verilerine ve belirli bir kitle profilinde belirli bir hedef segmente ulaşma olanağı veren diğer faktörlere göre çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliriz .

Web siteleri geliştirmede uzman olan uygulama hizmetlerimiz, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanmıştır. Önde gelen bir mobil pazarlama profesyonel ekibi olarak, tüm mobil kampanyanızı strateji taslağı, kitle profili oluşturma, kampanya tasarımı ve geliştirmesinden teslimat ve raporlamaya kadar yönetebiliriz.

41%

Katılım Sonrası Oran Artışı

21%

Sayfa Etkileşim Oranı Artışı

+80k

Ortalama Sayfa Görüntüleme Sayısı

180k

İndirilenler

İş gereksinimlerini karşılamak için uyarlanmış mobil pazarlama stratejinizin özel bir analizini sunuyoruz. Büyük bir iş fırsatını kaçırmayın - mobil ortama geçin!

Mobil Öncelikli Tasarım

Mobil ve masaüstünde odaklanmış çabalarla tüm kullanıcılar için mükemmel bir tarama deneyimi sağlıyoruz.

Doğru Hedefleme

İş başarısı için mobil pazarlama potansiyelini biliyoruz, bu nedenle mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeye dayanmaktadır.

SMS Kampanyaları

SMS mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları entegre eden çapraz kanal yaklaşımını kullanıyoruz.

Referanslar

TRAFİĞİ VE SATIŞLARI ARTIRIN

Bize Projenizden Bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bize ulaşın ve önemli yatırım getirileri sağlayacak bir Mobil Pazarlama stratejisi sunacağız.

Yorumlar